Невизнане Придністров`я запросило захисту у росії

Невизнане Придністров`я запросило захисту у росії

Сьогодні, 28 лютого, “депутати” самопроголошеного Придністров’я під час свого сьомого з’їзду звернулися по допомогу до Росії, нарікаючи на посиленні тиску з боку Молдови. Окрім того, аналогічні звернення представники невизнаної республіки направили також Генсеку ООН, ОБСЄ, Міжнародному комітету Червоного Хреста та Європарламенту.

Напередодні про ймовірність таких заяв повідомляли розвідки кількох країн. Вказана вистава була спланована та поставлена кремлем задля дестабілізації ситуації у Молдові.

Проте у самій Молдові небезпеки у подібних зверненнях не вбачають.

“Ми не бачимо небезпек дестабілізації. Ми дуже уважно стежимо і повторюємо, що цей регіон теж хоче миру і безпеки. А те, що відбувається в Тирасполі, це пропагандистська подія, виверт, який не заслуговує на прямі трансляції іноземних журналістів або напружені заголовки в новинних бюлетенях”,

– заявив речник уряду Молдови.

Цікаво, що у своєму зверненні до росії придністровські сепаратисти акцентували на тому, що на підконтрольній їм території проживає понад 200 тисяч громадян росії. Схоже сценарій цієї вистави писали ті ж кремлівські посіпаки, що і для днр-лнр.

Будьте першим, хто прокоментував "Невизнане Придністров`я запросило захисту у росії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*