Незабаром українці отримуватимуть ще одну платіжку: за утримання внутрішньобудинкових газових мереж

Незабаром українці отримуватимуть ще одну платіжку: за утримання внутрішньобудинкових газових мереж

Невдовзі українці отримуватимуть не дві, а три платіжки за газ. Окрім як за газ та за його транспортування українцям додатково доведеться платити також за утримання внутрішньобудинкових мереж.

Ідея не нова. Реформування у цьому напрямку триває ще з 2015 року. Раніше плата за технічне обслуговування була включена в єдиний платіж за газ, про що деякі побутові споживачі навіть і не здогадувались. При цьому облгази утриманням у належному стані внутрішніх газових мереж, димо- та вентканалів переажно і не займалися.

Відтепер власник (ОСББ чи фізособа (у приватному будинку та самій квартирі)) має право обирати організацію, яка винятково на договірних умовах та на платній основі буде здійснювати роботи з техобслуговування внутрішньобудинкових мереж. Це може бути як місцевий облгаз, так і інші організації, які отримали на це відповідні дозволи. При цьому у випадку незабезпечення технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових газових мереж у будинку розподіл природного газу припиняється.

Нагадаємо також, що до кінця опалювального сезону тарифи на газ для населення України залишаться незмінними.

Будьте першим, хто прокоментував "Незабаром українці отримуватимуть ще одну платіжку: за утримання внутрішньобудинкових газових мереж"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*