Про улюблене місце в Житомирі, шкільні роки та українське кіно: Михайло Кукуюк приїхав до рідного міста (ФОТО)

Сьогодні, 13 листопада, до рідного Житомира завітав відомий український актор Михайло Кукуюк. Він зустрівся зі школярами ліцею №23. У цій же школі він навчався в юні роки.

Зустріч відбулася в невимушеній атмосфері. Учні ліцею та навіть однокласниці Михайла змогли запитати актора про його дитинство, улюблене місце в Житомирі, альтернативну професію та українське кіно. Не обійшлося без жартів і кумедних життєвих історій. 

Михайло Кукуюк народився в сімʼї акторів, тому вже змалечку грав у театрі. У шкільному віці актор не був хуліганом. Найулюбленішим його предметом в школі була англійська мова. На питання, яку професію обрав би Кукуюк, якби не акторство, він відповів — психіатрія:

«Ці люди значно цікавіші ніж ми. Це ж інший всесвіт. А якщо серйозно, у нас зараз по статистиці 60 000 ампутантів по Україні, і їм всім треба допомога. Одна справа, коли операція зроблена, а інша – повернути людину до життя. Також зараз багато людей після контузій, шоку, тому я рахую, що зараз професія психотерапевта, психіатра в Україні є неабиякою значущою». 

Молодь також цікавило, чи має Михайло Кукуюк улюблене місце в Житомирі. За його словами, в молодому віці він часто «тусив» на мосту в парку Шодуара:

«Міст в парку Шодуара. У нас тут була своя тусовка, і я приїздив спеціально з інституту, щоб потусити саме з житомирськими панками, і ми там в кінці мосту співали, слухали музику». 

Також актор поділився з молоддю своїми думками про українське кіно. За його словами, наша кіноіндустрія потребує чималих змін.

«Я не розумію, як це змінити. Країна, яка воює вже скільки років… Ми мали вже 10 тих “Форрестів Гампів” зняти, “Рядових Раянів” і щось подібне. Я не знаю, чому в нас немає фільму, який знає весь світ, чому немає людини, яка б таке зняла. Але світ повинен знати», – наголосив актор. 

Довідково: сьогодні, 13 листопада, Михайло Кукуюк на сцені Житомирської обласної філармонії презентує авторську виставу «І буде мир.. І буде хліб.. І нове сонце встане!».

Нагадаємо, у Житомирі підприємці розігрують автомобіль за донат «BMW і3» для ЗСУ.

Будьте першим, хто прокоментував "Про улюблене місце в Житомирі, шкільні роки та українське кіно: Михайло Кукуюк приїхав до рідного міста (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*