В Житомирі підприємці розігрують автомобіль за донат «BMW і3» для ЗСУ 

В Житомирі підприємці розігрують автомобіль за донат «BMW і3» для ЗСУ

Всього за донат у 500 гривень кожен охочий має шанс виграти автомобіль. Таку акцію запустили молоді житомирські підприємці, які від початку повномасштабної війни займаються волонтерською діяльністю і нині мають мету зібрати таким чином  5 000 000 гривень на потреби ЗСУ.

Вони об’єдналися та придбали власним коштом легкове авто, яке згодом  будуть розігрувати між тими, хто виконав усі умови, тобто здійсним переказ у 500 гривень. Важливо, що долучитися може будь-хто – жителі Житомира, області чи іншого регіону країни. Усі необхідні документи, після визначення переможця, організатори оформлять,  але забрати транспортний засіб з Житомира потрібно буде самотужки.

«Щоб активізувати трохи людей та у найкоротші терміни зібрати значну суму коштів на пікапи, дрони й інші необхідні на фронті речі, ми  вирішили  з друзями провести таку акцію. Треба розуміти, що ці люди на постійній основі допомагають військовим закривати усі актуальні запити. Один із підприємців – волонтер,  вже придбав і передав на передову близько 40 автівок. На сьогоднішній день, щоб реагувати на усі звернення, що надходять від воїнів, маємо залучати сторонню підтримку. Як один із варіантів, розглядаємо саме такі акції. У майбутньому плануємо ще проводити подібні розіграші, але, знову ж таки, будемо дивитися по активності. Зараз пропонуємо виграти  автомобіль  – «BMW і3», який був придбаний за кордоном за наші з хлопцями кошти. Все офіційно – під час аукціону в Німеччині. Його стан – ідеальний, 2018 рік випуску, пробіг  – 14 000 км, – розповідає один з співорганізаторів Іван Тимощук. – Першочергово ми б, звичайно, хотіли зібрати саме 5 мільйонів, бо це можливість купити більше обладнання для ЗСУ, але думаємо, що до кінця місяця завершимо акцію і розіб’ємо Монобанку, бо військові вже чекають.  За кілька днів є більше 640 тисяч гривень. Загалом, все максимально просто: один донат – один квиток, чим більше донатів, тим більше шансів на виграш. Для нас важливо не лише прозоро провести розіграш  – у прямому ефірі, але й прозвітувати про витрати – кому і що буде передано, щоб люди чітко розуміли на що пішли їх гроші».

За словами Івана, завдяки акції допомогу нададуть бійцям різних підрозділів 14 полку, 95 бригади, 138 батальйону, 190 Навчального центру, 135 окремому батальйону, Центру спецоперацій «А»,1-ї танкової бригади частини А1815, 38-ї окремої бригади морської піхоти, 1-го механізованого батальйону 72 ОМБР ім. Чорних Запорожців.

До інформаційної кампанії у рамках акції долучилися і відомі українські виконавці, військовослужбовці ЗСУ – репер Ярмак, лідер гурту  «О.Torvald» Євген Галич. З ними організатори акції мають спільних друзів, тож домовитися про співпрацю було не дуже складно. Крім цього, відомо, що частина допомоги після розіграшу буде передана у тому числі військовим формуванням, де ті несуть службу.

Щоб взяти участь у розіграші, кошти необхідно кидати на Монобанку. Якщо ви донатите не з Монобанку, то додатково у полі «коментар» зазначте ПІБ та номер телефону.


Юлія Демусь

У Хорошеві дружина військового створює свічки і подарункові бокси та розігрує їх під час лотерей на підтримку ЗСУ (ФОТО)

У Житомирі волонтери продовжують шити м’які ноші на фронт:  за пів року передали вже 900 (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі підприємці розігрують автомобіль за донат «BMW і3» для ЗСУ "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*