Ні доріг, ні «Прозорого офісу» – в Житомирі вдруге перерозподіляють субвенцію розміром у 10,6 млн грн

cropped 5ad53533 2008 48ca b505 466b0f907a08 e1580135614966 1 - Ні доріг, ні «Прозорого офісу» -  в Житомирі вдруге перерозподіляють субвенцію розміром у 10,6 млн грн

Перерозподіл субвенції з державного бюджету на будівництво «Прозорого офісу» в Житомирі відбувся вже вдруге. Спочатку у грудні 2019 року через невикористані 10, 6 млн грн на ремонт Житомирського ЦНАПу у міській раді вирішили перерозподілити ці кошти на ремонт доріг. Таке рішення було підтримане і Кабінетом Міністрів України. Проте, не отримавши  від житомирських чиновників зрозумілих слугам роз’яснень, Кабмін передумав й знову повернув держсубвенцію на ЦНАП.

Сьогодні, 27 січня про це повідомили під час засідання терміново скликаного позачергового виконкому Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що реконструкцію «Прозорого офісу» завершили ще у жовтні 2019 року, в листопаді отримали декларацію про готовність об’єкту до експлуатації. Проте через відсутність меблів та комп’ютерної техніки ЦНАП ще й досі не відкрили. 

У міській раді також додали, що спрямування державної субвенції розміром у 10, 6 млн грн на ЦНАП – це ще не остаточне рішення. Тому чи відкриють «Прозорий офіс» у 2020 році, чи все ж субвенцію втретє переспрямують — у міськраді поки не знають. 

«У поточному році разом з міністерством будемо визначати цільове призначення коштів», — зазначили під час засідання виконкому.

Будьте першим, хто прокоментував "Ні доріг, ні «Прозорого офісу» – в Житомирі вдруге перерозподіляють субвенцію розміром у 10,6 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*