Т.в.о голови Національної служби здоров’я України Оксана Мовчан насмішила житомирських чиновників «безкоштовною» медициною

DSC 0018 777x437 - Т.в.о голови Національної служби здоров’я України Оксана Мовчан насмішила житомирських чиновників «безкоштовною» медициною

Сьогодні, 27 січня, в Житомир приїхав на робочу нараду комітет Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування щодо стану надання медичної допомоги онкохворим та хворим на туберкульоз жителям Житомирщини. Разом з посадовцями та народними депутатами до міста прибула т.в.о. голови Національної служби здоров’я України Оксана Мовчан.

Під час свого виступу Оксана Мовчан з великим ентузіазмом розповідала про нові медичні реформи, успішну протиракову боротьбу, темпи, якими вона рухається та яка злагоджена команда над цим працює. 

Депутатка обласної ради Наталія Рибак, наслухавшись про «досягнення» медичних чиновників, забажала все ж таки дізнатись про те, що в першу чергу цікавить простих людей: «Як буде буде забезпечуватися лікування онкохворих людей?»:

«Мабуть, немає жодної сесії Житомирської обласної ради, де б не обговорювалося питання лікування онкохворих людей. Складається така ситуація, що не всі люди, особливо це стосується сільської місцевості, мають можливість лікуватися. Скажіть, як з 1 квітня буде забезпечуватися лікування онкохворих людей? Бо в пресі кажуть, що лікування для онкохворих буде безкоштовне».

Таке питання спантеличило Оксану Мовчан, проте на виручку їй прийшла Конституція України, де записане право кожного громадянина на безкоштовну медицину:

«Згідно з Конституцією, згідно із законодавства України, лікування всіх громадян є безкоштовним». 

Реакція залу була передбачуваною — усі присутні просто зареготали, «Вам самій не смішно, що ви сказали?».

DSC 0013 1 1024x683 - Т.в.о голови Національної служби здоров’я України Оксана Мовчан насмішила житомирських чиновників «безкоштовною» медициною

Будьте першим, хто прокоментував "Т.в.о голови Національної служби здоров’я України Оксана Мовчан насмішила житомирських чиновників «безкоштовною» медициною"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*