HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Ні навчання, ні розваг: у Житомирі оголосили тритижневий карантин

cropped o 1e0d53pdm1vsaskv13nsm0fh0lr e1583942263129 776x437 - Ні навчання, ні розваг: у Житомирі оголосили тритижневий карантин

У Житомирі призупинили навчальний процес у закладах загальної освіти у період з 12 по 3 квітня. За це проголосували під час позачергового засідання виконкому сьогодні, 11 березня. 

Введення обмежувальних заходів через загрозу розповсюдження коронавірусної інфекції передбачає також і зупинення роботи позашкільних освітніх закладів, в тому числі мистецьких, спортивних, художніх та інших.

У міськраді наголосити, що обмеження стосується і роботи дитячих садочків.

Члени виконкому проголосували також за те, щоб у Житомирській об’єднаній територіальній громаді відзавтра заборонити проведення масових заходів кількістю від 60 людей, за винятком заходів державної чи місцевої необхідності. 

Роботу кінотеатрів, театрів та розважальних центрів обмежено, натомість музеї поки можуть працювати.

Також обмежено роботу розважальних закладів після 22 години.

Міський голова заборонив КП «Житомирводоканал» відключати водопостачання протягом 3 тижнів, а також рекомендував організувати дистанційне навчання для студентів вишів у Житомирській ОТГ.

Сергій Сухомлин зазначив, що як тільки з’явиться рішення Кабміну, тоді обмеження буде обов’язковим і для приватних розважальних закладів, а поки це тільки рекомендація виконкому.


Будьте першим, хто прокоментував "Ні навчання, ні розваг: у Житомирі оголосили тритижневий карантин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*