Сьогодні, 11 березня, житомирський ФК «Полісся» обіграв у товариському матчі Новоград-Волинський ФК «Звягель» з рахунком 5:1.

На стадіоні «Спартак Арена» о 18:30 відбувся товариський матч між житомирським ФК «Полісся» та Новоград-Волинським ФК «Звягель». У першому таймі про себе одразу заявив «Звягель», на 30 хвилині вони закотили м’яч у ворота «жовто-зелених». Проте, через 4 хв «Полісся» відповіло тим самим, гол забив Ілля Повалій. Слідом за ним у ворота суперників закотив м’яч Олександр Ковпак. З рахунком 2:1, на користь ФК «Полісся», команди пішли на перерву.

У другому таймі «жовто-зелені» забили ще три м’ячі «Звягелю». Спершу м’яч закотив Денис Галенков, потім Денис Притиковський, і завершив цю баталію Євгеній Немтінов.

Відповісти ФК «Полісся» ще бодай один раз ФК ” Звягель” не зміг.