У середу, 25 листопада, житомирський ФК «Полісся» програв столичному ФК «Оболонь» з рахунком 3:0. Матч 15 туру 1 ліги України проходив на території суперників у м. Київ. Головний тренер Сергій Шищенко розповів BROVAR TV , що суперників добре вивчали напередодні гри, але протистояти їхній тактиці було дуже складно:

«Ми розуміли, як буде грати Оболонь, що це буде за рахунок довгих передач, передачі м’яча на фланг, швидкі передачі у штрафній. Вони забили нам два м’ячі, і ми з цим не впоралися. На жаль, ми не змогли протистояти цим моментам, хоча готувалися до цього. Я вважаю, що моя команда взагалі перший тайм ні з чим не впоралася, був якийсь незрозумілий стан. Ми не змогли спокійно виходити із оборони в атаку, конструктивно діяти, було дуже складно щось навіть вигадати в першому таймі. У другому таймі ми змінили тактику, стали краще діяти, але Оболонь вже грала більше по рахунку. Забила два швидкі м’ячі, третій, відійшла і заспокоїлася. Але я побачив в своїх хлопцях, що вони можуть бути агресивними, приймати правильні рішення, дисципліновано грати. І більшу частину другого тайму ми виглядали краще Оболоні, але може це через те, що Оболонь і не хотіла більше атакувати. Але я абсолютно не задоволений першим таймом, і частково задоволений тим, як діяли мої гравці в другому таймі».

Попри чергову поразку «жовто-зелених», керманич Сергій Шищенко вірить, що з часом команда зміцніє і покаже гідну гру:

«Я побачив, що нам все ж таки потрібний час, деяким гравцям потрібно більше старатися в Першій лізі, щоб бути сильнішими, вони будуть обов’язково, якщо вони цього захочуть. Наша ціль — зробити хорошу команду, яка буде збалансованою, розумною, цікавою для глядачів і спеціалістів. Але на це потрібен час, ми будемо ще сильнішими, я навіть не сумніваюся в цьому. Є хлопці, які дуже сильно прогресують, показують себе, але треба, щоб прогресувала вся команда».

Наразі, ФК «Полісся» посідає 9 позицію у турнірній таблиці Першої ліги України 2020/21, та має 19 очок.

Будьте першим, хто прокоментував "«Ні з чим не впоралися»: Житомирський ФК «Полісся» повернувся додому з поразкою в матчі проти «Оболоні»"