IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

Житомирські лікарні уклали угоди на харчування із родичкою депутатки міськради на майже 1,5 млн грн

Screenshot 4 10 - Житомирські лікарні уклали угоди на харчування із родичкою депутатки міськради на майже 1,5 млн грн

Угоди, загальна сума яких склала близько 1,5 мільйона гривень, були укладені без проведення тендерів. 

Вказану інформацію оприлюднили у прес-службі Трансперенсі Інтернешнл Україна, посилаючись на DoZorro.

“Напередодні уряд надав можливість медичним установам придбати кейтеринг без торгів на Prozorro. Це означає, що  вони мають право одразу напряму укласти договір із підприємцем. Це було зроблено для того, аби пацієнти та лікарі могли максимально швидко забезпечені харчуванням. Загалом за цей період за вказаною процедурою в країні було підписано 83 угоди на понад 17 мільйонів гривень”, – зазначається в тексті повідомлення.

Також зазначається, що на Житомирщині було укладено понад десять договорів на загальну суму близько 1,5 мільйонів гривень і всі вони з однією підприємницею Тофілією Вручинською – мамою депутатки міської ради Любові Цимбалюк. 

5fbf9b7431c9b original w859 h569 - Житомирські лікарні уклали угоди на харчування із родичкою депутатки міськради на майже 1,5 млн грн

Нагадаємо, що з  нового року збільшиться вартість харчування в житомирських закладах освіти.Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські лікарні уклали угоди на харчування із родичкою депутатки міськради на майже 1,5 млн грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*