Нічна атака Шахедів: в Житомирі пошкодження, жертв немає

Нічна атака Шахедів: в Житомирі пошкодження, жертв немає

Вночі 28 травня 2023 року Україну було атаковано ворогом за допомогою іранських ударних дронів «Shahed-136/131». Атака відбулася з північного напрямку – Брянська область, та з південного – Краснодарський край. Загалом було зафіксовано рекордну кількість запусків дронів-камікадзе – 54 штуки.

Ворог спрямував цю нічну атаку на військові об’єкти та об’єкти критичної інфраструктури в центральних регіонах України, зокрема, на Київщину. Більшість ударних дронів було знищено в зоні відповідальності Повітряного командування “Центр”. Для відбиття атаки також були задіяні сили та засоби Повітряного командування “Південь” і Повітряного командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України, а також протиповітряна оборона інших складових Сил оборони України.

В результаті успішної бойової діяльності було знищено 52 дрона “Shahed”.

“Близько пʼяти годин тривала тривога. Житомир без жертв. Є пошкодження. Згодом деталі. Тримаємось”, повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Окупанти під час атаки по Україні шахедами використали нетрадиційні маршрути

“Вони намагалися максимально обійти південну ППО, тому вони обходили в основному тимчасово окупованими територіями і потім розосереджувалися по Україні. Те, що вони намагаються обходити південь, – це пошук нової тактики. Вони тяжіють до русла річок, щоб приховувати напрямки руху “шахедів”, – повідомила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил охорони та оборони півдня України Наталія Гуменюк.

Настав час повертати своє — Залужний (ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "Нічна атака Шахедів: в Житомирі пошкодження, жертв немає"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*