Нідерланди передали 650 тисяч грн на лікування воїнів  у Житомирі: послуги надаватиме приватна клініка, яка покриє ще частину витрат

Нідерланди передали 650 тисяч грн на лікування воїнів у Житомирі

На лікування українських захисників закордонні  благодійники зібрали і передали 650 тисяч гривень. Про це 8 грудня повідомила голова правління  БО  “Фонд громади Житомира” Жанна Соловйова.

 Саме у цей день відбулася спільна зустріч партнерів проєкту, що реалізовуватимуть на базі приватної клініки “Медібор”.

Зокрема, передбачено, що у цьому медичному закладі проводитимуть оперативне втручання і надаватимуть послуги військовим,  які отримали поранення і мають проблеми зі здоров’ям, виконуючи бойові завдання. За умовами проєкту, ще щонайменше 650 тисяч на покриття витрат планує надати “Медібор”. У свою чергу військові зможуть пройти тут лікування абсолютно безкоштовно.

Дмитро Антонюк – регіональний представник нідерландської компанії “Valantic”, поділився, що у період повномасштабної війни спільно з Фондом громади було впроваджено вже кілька ініціатив, завдяки чому військових вдалося забезпечити необхідними речами, приладами та ін. Нинішній проєкт – це продовження співпраці, адже Нідерланди демонструють постійну підтримку Україні на шляху до перемоги, а компанія “Valantic”  знаходить можливості  для регулярно допомоги.

 Приміром, 650 тисяч для проєкту в Житомирі зібрали співробітники і клієнти компанії.

Також Дмитро Антонюк повідомив, що підготовку до старту проєкту почали влітку цього року.

Начальник Житомрського військового госпіталю Олександр Серебряков додав, що поки завершують узгоджувати усі юридичні формальності і вже найближчим часом буде підписано Меморандум.

За його словами, ресурсів у госпіталю для подібних операцій вистачає, втім допомога зі сторони зайвою не буде, адже це дозволить трохи розвантажити військових медиків, які працюють у посиленому режимі. Крім цього, він зауважив, що консолідація сил  в нинішніх умовах  – дуже важлива і є прикладом для інших, а також подякував партнерам за розуміння і допомогу.

Засновник та керівник клініки “Медібор” Віктор Борщівський розповів, що у перші дні повномасштабної війни на потреби ЗСУ були передані усі запаси медикаментів, сформовані аптечки. Фактично через це вони самі не могли працювати повноцінно деякий час, пізніше постачання було відновлено, працівники повернулися до виконання обов’язків. Клініка працює стабільно і це дозволяє на регулярній основі займатися ще й волонтерською діяльністю – тут уже було проліковано більше сотні військових на загальну суму понад мільйон гривень (кошти закладу), купується і передається оснащення, ліки, транспортні засоби на фронт тощо.

Важливо, що взяти участь у проєкті можуть військові, які матимуть відповідне направлення від госпіталю. Наразі проєктом не встановлені конкретні часові рамки щодо того як довго він триватиме. На одного пацієнта прописана сума в районі 20 тисяч гривень, але варто розуміти, що вона може коливатися залежно від комплексу наданих послуг, складності і т.д.

Юлія Демусь

У Житомирі “на гарячому” упіймали лікаря, який за “гонорар” допомогав призовнику отримати інвалідність

Будьте першим, хто прокоментував "Нідерланди передали 650 тисяч грн на лікування воїнів  у Житомирі: послуги надаватиме приватна клініка, яка покриє ще частину витрат"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*