Сьогодні, 8 грудня, на Коростенщині сталася трагедія. О 13:32 вогнеборці отримали повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку в с. Вербівка Коростенського району, де мешкала жінка з трьома малолітніми дітьми.
На виклик прибуло два відділення рятувальників: з с. Білокоровичі та с. Великий Дивлин. За півтори години пожежу ліквідували.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/5f5ea9a6-950a-4088-b66b-07c8f3871fb1.jpg)
На жаль, під час гасіння пожежі в дальній кімнаті бійці ДСНС виявили тіла трьох дітей (віком від 2 до 5 років). Матір дітей з опіками доставили до медзакладу.
Вогонь повністю знищив покрівлю будинку та частково перекриття, що впало всередину. За попередніми висновками фахівців, до трагедії призвело порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/12/1-1.jpg)
Нагадаємо також, що у Бердичеві під час пожежі загинуло немовля.
Будьте першим, хто прокоментував "У пожежі на Коростенщині загинуло троє дітей"