НМТ замість ЗНО: що та як здаватимуть випускники 2023 року

Group of students writing test at lesson

Сьогодні, 20 січня, у Міністерстві освіти та науки надали роз’яснення щодо того які іспити та як складатимуть цьогорічні випускники.

Нагадаємо, що попередньо було прийняте рішення скасувати ЗНО. Замість нього цьогоріч, як і минулого року, випусникам запропонували здавати національний мультипредметний тест (НМТ). Відомо, що він міститиме завдання з трьох предметів. Зокрема, два предмети будуть обов`язковими: українська мова і математика, а третій предмет випусник зможе обрати за бажанням зі списку: історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія.

На складання усього тесту буде відведено 180 хвилин, які вступник зможе розподілити на свій розсуд. Всі три частини НМТ майбутні абітурієнти складатимуть в один день.

Задля зручності випускників заплановано проведення двох сесій НМТ: основної і додаткової. Основна проходитиме у червні, додаткова – у червні – липні.

Для тих, хто через війну перебуває за кордоном, однак бажає здобувати вищу освіту в Україні, МНТ проведуть у спеціально створених екзаменаційних центрах у багатьох країнах світу.

Будьте першим, хто прокоментував "НМТ замість ЗНО: що та як здаватимуть випускники 2023 року"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*