Нова війна на Близькому Сході: іран протягом 5 годин атакував Ізраїль ракетами та безпілотниками (ВІДЕО)

Нова війна на Близькому Сході: іран протягом 5 годин атакував Ізраїль ракетами та безпілотниками

В ніч на 14 квітня іран, реалізуючи свої попередні погрози, завдав комбінованого удару по Ізраїлю. Загалом за ніч по Ізраїлю прилетіло 185 дронів, 36 крилатих ракет, 110 балістичних типу земля-земля. Про це повідомили аналітики The New York Times.

Атакували Ізраїль одразу з кількох напрямків: з Лівану, Ємена та ірану. Відтак допомагати Ізраїлю збивати іранські безпілотники над іраксько-сирійським кордоном були підняті по тривозі винищувачі США та Великобританії.

За даними видання, попри масштаб атаки збитків Ізраїль зазнав незначних, адже сили ізраїльської ППО та союзники знищили усі цілі, окрім балістичних, за межами Ізраїлю. Є влучання у авіабазу на півдні країни, однак руйнування не великі. Зазнала обстрілу також американська авіабаза Айн аль-Асад на заході Іраку.

Через вказану атаку сьогодні на термінове засідання має зібратися Радбез ООН. Певно знов оголосять про стурбованість.

Водночас попри заклики США до припинення військового протистояння з обох сторіін, ізраїльський військовий кабінет дав зелене світло потужній військовій відповіді іранському режиму.

Будьте першим, хто прокоментував "Нова війна на Близькому Сході: іран протягом 5 годин атакував Ізраїль ракетами та безпілотниками (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*