У Житомирі на хвилі 104,5 транслюватимуть військово-патріотичне радіо

У четвер, 6 вересня, Нацрада ухвалила умови та вирішила оголосити конкурс на мовлення на військово-патріотичну тематику. Оголошення про конкурс з’явиться у газеті «Голос України».

У Нацраді вважають, що створення такого радіо є одним із їх нагальних завдань. За словами члена Нацради Сергія Костинського, в українців є попит подібну інформацію, однак ці теми недостатньо висвітлюються.

Впровадження такого мовлення вирішили розпочати з міст, особливо важливих для українських військових. До цієї трійки увійшли Житомир (104,5 МГц), Київ (94,6 МГц) та Вінниця (99,3 МГц).

Переможці конкурсу не зможуть змінювати програмну концепцію. За її умовами, вони будуть висвітлювати діяльність Збройних сил України, ветеранів АТО та операції Об’єднаних сил і та повідомляти, що відбувається на тимчасово окупованих і тимчасово непідконтрольних Україні територіях. Обов’язковою умовою є виготовлення та розповсюдження програм на військово-патріотичну тематику (не менше як 50 % від загального обсягу мовлення).

У Вінницькій області сигнал охоплюватиме місто Вінницю, а також Вінницький, Жмеринський, Калинівський, Липовецький, Літинський, Тиврівський райони. На Житомирщині він поширюватиметься на міста Житомир та Бердичів, а також Андрушівський, Бердичівський, Хорошівський, Житомирський, Коростишівський, Радомишльський, Романівський, Пулинський, Черняхівський, Чуднівський райони. У Київській області він має розповсюджуватися на міста Київ, Ірпінь (міськрада), Бучу, Бровари та Києво-Святошинський район.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі на хвилі 104,5 транслюватимуть військово-патріотичне радіо"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*