HOVER
INNA BILA
IT LAB STUDIO

Нові бланки водійського посвідчення: трьома мовами, інформація про групу крові та згода на донорство

119708823 616594192367790 3463123359176648282 n 777x437 - Нові бланки водійського посвідчення: трьома мовами, інформація про групу крові та згода на донорство

Відтепер бланки посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу змінені відповідно до міжнародних вимог. Про це сьогодні, 17 вересня, повідомив РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області. 

16 вересня Кабмін затвердив нові бланки посвідчень водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Прем’єр-міністр україни Денис Шмигаль зауважив, що новий зразок документів тримовний та має дані про групу крові водія:

«Цією постановою ми привели документи у відповідність до європейських вимог. Новий зразок також на пластиковій карточці. Він тримовний (українською, англійською, частина — французькою мовами), чинний на території всієї Європи та в багатьох країнах світу. Відтепер на посвідченні — група крові (резус-фактор) водія. Це дозволить лікарям оперативно надавати першу медичну допомогу потерпілим у разі ДТП. Також будуть вказані дані згоди або незгоди на донорство».

При цьому, інформація про надання згоди або незгоди на посмертне донорство, групу крові (резус-фактор) до посвідчення водія вноситься лише за письмовою згодою особи. У новому зразку документів є також  позначки щодо відповідності авто екологічним нормам «Євро-2» — «Євро-6» або іншому рівню.


Будьте першим, хто прокоментував "Нові бланки водійського посвідчення: трьома мовами, інформація про групу крові та згода на донорство"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*