HOVER
INNA BILA
SUSIDY

Поліція показала фоторобот загиблого, якого знайшли, замотаним у рядно у кар`єрі під Коростенем (ФОТО)

Screenshot 4 6 - Поліція показала фоторобот загиблого, якого знайшли, замотаним у рядно у кар`єрі під Коростенем (ФОТО)


Незрозумілий підозрілий пакунок, замотаний у рядно, випадково помітили у кар`єрі на колиці Коростеня в понеділок, 15 вересня. Зараз поліція намагається встановити особу загиблого та закликає повідомити будь-яку інформацію, котра може допомогти слідству. 

Зв`язане тіло незнайомця знайшли у закинутому кар`єрі приблизно за 400 метрів від траси “Київ-Ковель”, у мкрн “Пашини”, що у Коростені. Правоохоронці припускають, що смерть чоловіка була насильницькою, а його труп перебував у водоймі не менше тижня. 

Досудове розслідування триває.

Приблизний вік загиблого від 35 до 50 років, зріст приблизно 190 сантиметрів, статура середня, волосся короткострижене, русяве, із залисинами коло лба, очі карі, був небритий. Шрамів та родимих пятен не виявлено.
 
Особливі прикмети: на середньому пальці лівої руки татуювання у вигляді хреста, на зовнішній стороні долоні лівої руки, між великим та вказівним пальцями татуювання у вигляді літери «С.» (з крапкою).

fotorobot 833x1024 - Поліція показала фоторобот загиблого, якого знайшли, замотаним у рядно у кар`єрі під Коростенем (ФОТО)
khrest 1024x804 - Поліція показала фоторобот загиблого, якого знайшли, замотаним у рядно у кар`єрі під Коростенем (ФОТО)
litera 1024x675 - Поліція показала фоторобот загиблого, якого знайшли, замотаним у рядно у кар`єрі під Коростенем (ФОТО)

Нагадаємо, як писали про те, що у Коростенському кар`єрі дайвери знайшли зв`язаний і замотаний у рядно труп.


Будьте першим, хто прокоментував "Поліція показала фоторобот загиблого, якого знайшли, замотаним у рядно у кар`єрі під Коростенем (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*