Нові ракетні обстріли, розпад росії та Чемпіонат Світу-2022: найсмішніші меми тижня

Якщо на початку вйни українців лякали ракети, які запускала русня, то зараз ми не лише не боїмося, а і можемо вирахувати, коли саме і куди ракета долетить. Вираз: «Тільки що бачив як ракета летить» став вже звичним. Тим не менш, під ялинку на Новий рік українці дуже хочуть розпад росії. Про це вони також зробили чимало жартів. Також причиною нових мемчиків став Чемпіонат Світу-2022, де кепкували з програшу Франції, а особливо витребеньок Макрона. 

«Times.ZT» зібрали найсмішніші меми про це.

Ракетні обстріли 

росіяни продовжують періодично обстрілювати Україну ракетами, сподіваючись, що це нас зламає. Проте українці підготували середній палець для орків у вигляді низки смішних мемів.

Розпад росії

Ох, які солодкі ці слова. Кожен українець чекає не лише день нашої Перемоги, а і день, коли росія розпадеться. Цей день точно стане святом для України та всього світу. 

Чемпіонат Світу-2022

Учора, 18 грудня, збірна Аргентини стала чемпіоном світу з футболу. У фінальному матчі команда Ліонеля Скалоні здолала збірну Франції. Протягом всього матчу Макрон викручувався як тільки міг, аби підтримати гравців своєї країни, проте Франція все одно зазнала поразки. Ось кумедні меми щодо цієї події. 

Нагадаємо, свято наближається, українці без світла та «Львівське різдвяне»: найсмішніші меми минулого тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Нові ракетні обстріли, розпад росії та Чемпіонат Світу-2022: найсмішніші меми тижня"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*