Новорічне диво в Озерненській гімназії

Новий рік – улюблене і довгоочікуване свято більшості дітлахів всього світу. Це свято пов’язане з магічними подіями та подарунками, вірою в добро та щастя. Обов’язок дорослих – створити для дітей новорічну казку. Учні Озерненської гімназії вже більш як 15 років проводили свої новорічні заходи біля старої та вже непридатної до використання ялинки. Діти та викладацький склад гімназії хотіли зустріти Новий рік з новою ялинкою. І їх мрія збулась – нове деревце вже прикрашає спортивну залу навчального закладу.

Подарував новорічне диво дітям Озерненської гімназії активний громадський діяч та житомирський підприємець Денис Білий.

З проханням влаштувати дітям свято до чоловіка звернулась одна з вчителів гімназії. Вона й розповіла, що з 26 по 28 грудня в навчальному закладі проходитимуть новорічні заходи та святкування для учнів, а головного атрибуту свята – ялинки – немає.

21 грудня Денис Білий приїхав до Озерненської гімназії разом з великим подарунком – новою штучною святковою ялинкою. Зустрічали підприємця не лише адміністрація закладу, а й самі діти. Ялинку збирали всі разом.

Ще зовсім маленькі гімназисти подякували Денису виконанням пісні про ялиночку, а старшокласники запросили підприємця відвідати їх новорічний концерт.

Викладачі гімназії на чолі з директором також були вдячні за такий новорічний подарунок. Раділи за дітей, адже вони так давно хотіли, щоб на свята в закладі була гарна ялинка.

Анатолій Власюк – директор Озерненської гімназії – розповів, що для 591 учня гімназії такий подарунок є справжнім святом. На його думку, саме такі подарунки набагато кращі, ніж набори з цукерками, які зазвичай звикли дарувати малюкам на свята.

Директор відмітив, що так як вчинив житомирський громадський діяч, мають діяти всі: не просто говорити, а реально щось робити.

Сам Денис Білий розповів:

«Кожна дитина на Новий рік має відчути магію та повірити в диво. Діти захотіли мати нову ялинку до свят – і ось, їх мрія збулась. Сподіваюсь, що мій подарунок буде дарувати святковий настрій учням гімназії ще багато років, адже ялинка штучна та якісна. Обирав для дітей таку, яку б купив і для своєї родини».

Тетяна ОВСІЄНКО

Будьте першим, хто прокоментував "Новорічне диво в Озерненській гімназії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*