У Житомирі відбувся чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO «Українська шляхта»

«Нехай вічна буде слава, бо на шаблю маєм право!», – під таким гаслом 22–23 грудня в ДЮСШ «Авангард» відбулися традиційні змагання на історичну тематику в рамках патріотично-виховного проекту «Житомирська слава».

Цей проект започаткували у 2013 році за ініціативою місцевої федерації кікбоксингу на чолі з заслуженим тренером України Вячеславом Гопанчуком. Його ідея полягає у проведенні в Житомирі змагань із спортивних єдиноборств, присвячених видатним історичним подіям, які вплинули на формування українського національного характеру та героїчним постатям, які брали в цьому участь.

Перший чемпіонат в рамках проекту «Житомирська слава» відбувся у січні 2014 року та був присвячений Житомиру, засновнику міста і дружиннику київських князів Аскольда та Діра. Загалом в обласному центрі відбулось вже понад 20 чемпіонатів на історичну тематику.

Цього разу на рингу знову було гаряче, а змагання були присвячені українській шляхті – привілейованому соціальному прошарку суспільства, який став носієм державницької ідеї в Україні. Учасниками чемпіонату стали 77 кікбоксерів із Бердичева, Житомира, Києва, Київської та Полтавської областей, Нетішина Хмельницької області, а також Рівного.

Більше розкажуть фото.

Аліна ДЕМБІЦЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відбувся чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO «Українська шляхта»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*