Новим керівником САП став Олександр Клименко

Генеральний прокурор Андрій Костін призначив керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександра Клименка.

Клименка переможцем конкурсу комісія визнала ще 19 липня. Він пройшов необхідну спецперевірку, про що комісія САП звітувала 27 липня. Заступником Клименка буде прокурор Офісу генпрокурора Андрій Синюк.

Довідка: Олександр Клименко – 35-річний детектив НАБУ, який брав участь у розслідуванні низки гучних справ: «газової справи» нардепа Олександра Онищенка, кейсу екскерівника Державної фіскальної служби Романа Насірова та справи про причетність заступника керівника ОП Олега Татарова до корупційної схеми. 

Він здобув освіту юриста у Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого у Харкові. Професійна кар’єра розпочалася з посади слідчого, а потім старшого слідчого в органах внутрішніх справ Києва у березні 2010 року. З листопада 2015 року – старший слідчий у Національній поліції. Розслідував розкрадання коштів в Укрзалізниці. У березні 2016-го Клименко взяв участь у конкурсі й став детективом Національного антикорупційного бюро. А вже за рік – старшим детективом, з листопада 2017 року – керівником відділу.

Нагадаємо, Андрій Костін – новий генпрокурор України.

Будьте першим, хто прокоментував "Новим керівником САП став Олександр Клименко"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*