Українці обурені цензурою Facebook: Meta має змінити політику

Соціальні мережі Facebook та Instagram мають доволі дивну політику щодо російсько-української війни. Через це більшість чесного контенту, який публікують на своїх сторінках українці, щоб світ побачив правду – блокуються або видаляються. 

Саме тому українці створили петицію до президента Володимира Зеленського, з проханням звернутися до керівництва компаній Google та Meta, аби вони змінили політику щодо публікації контенту про війну в Україні.

«Закликаємо Президента України звернутися до керівництва компаній Google та Meta (Facebook, Instagram) з проханням переглянути правила спільнот та перестати блокувати українські акаунти, що висвітлюють події в Україні, збирають кошти на допомогу ЗСУ та постраждалим громадянам та врешті називають війну війною. Також закликаємо Президента України запросити керівників цих компаній та особисто пана Марка Цукерберга до України і провести для них екскурсію у зруйнованих Бучі, Ірпені та Бородянці», – йдеться в тексті петиції.

Також у мережі запустили хештег #MetaStopBlockUkraine та акцію підтримки такої ініціативи. 

Що важливо зробити? 

1. Поширити з хештегом #MetaStopBlockUkraine ось ці публікації у Facebook, LinkedIn та Twitter, залишити реакції та коментарі для поширення;

2. Зробити власні пости на цю тему з хештегом #MetaStopBlockUkraine. Наприклад, ви можете викласти скріншоти обмежень, які наклав Facebook and Instagram на ваш обліковий запис;

3. Підписати петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/151110.

Нагадаємо, в Україні хочуть запровадити іспит на отримання громадянства.

Будьте першим, хто прокоментував "Українці обурені цензурою Facebook: Meta має змінити політику"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*