Новим міністром оборони Великобританії став Грант Шеппс

Новим міністром оборони Великобританії став Грант Шеппс

У Великобританії призначили ного міністра оборони. Ним став ексочільник міністерства енергетичної безпеки Грант Шеппс.

Нагадаємо, що сьогодні, 31 серпня, зранку міністр оборони і вірний друг України Бен Уоллес неочікувано подав у відставку. Він обіймав цю посаду протягом чотирьох років, з 24 липня 2019 року, і залишався на ній, не зважаючи на постійні зміни очільників уряду.  

А вже за кілька годин посаду міністра оборони обійняв Шеппс.

Відомо, що Грант Шеппс є одним із найвідданіших союзників британського прем’єр-міністра Ріші Сунака в уряді. До нового призначення він був міністром транспорту за прем’єра Бориса Джонсона, шість днів міністром внутрішніх справ при Ліз Трасс, і, наостанок, держсекретарем (міністром) Департаменту енергетичної безпеки. 

Грант Шеппс виходець з родини британських євреїв. Він вивчав фінанси та управління в Міському університеті Манчестера. В молодості заснував свою власну компанію під назвою PrintHouse, яка спеціалізувалася на друці та рекламі, а згодом — інтернеті. В політиці Шеппс з 2005 року. Його вважають талановитим комунікатором.

Для нашої країни обрання Шеппса міністром оборони є позитивним, адже упродовж тривалого часу він займається питанням війни, розпочатої рф. 

“Я з нетерпінням чекаю на співпрацю з хоробрими чоловіками і жінками наших Збройних сил, які захищають безпеку нашої країни. І продовжуватиму підтримку України з боку Великої Британії в її боротьбі проти варварського вторгнення Путіна“,

— заявив Шеппс після свого призначення очільником оборонного відомства.

Нагадаємо також, що міністр оборони Великої Британії Бен Воллес попередив про загрозу ширшого глобального конфлікту до кінця десятиліття.

Будьте першим, хто прокоментував "Новим міністром оборони Великобританії став Грант Шеппс"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*