«Поки не буде затверджений проєкт будівництва, демонтаж відбуватися не буде» – мер Житомира про реконструкцію ліцею №25

«Поки не буде затверджений проєкт будівництва, демонтаж відбуватися не буде» – мер Житомира про реконструкцію ліцею №25

У Житомирі питання реконструкції та демонтажу ліцею №25 досі не вщухає. Вчора, 30 серпня, під час позачергової сесії міської ради було прийняте рішення демонтувати ліцей виключно в рамках проєкту нового будівництва. 

Як пояснив міський голова Сергій Сухомлин, це рішення суттєво нічого не змінює, втім, заспокоїть батьків ліцеїстів:

«У батьків, коли вони приходили, у них було дуже багато застережень з приводу того, що демонтаж передбачає списання з балансу. Але це абсолютно нормальна процедура, коли проходить демонтаж і списуються з балансу матеріали. Оце рішення таке, щоб заспокоїти батьків, воно особливо нічого не змінює. Ми ще проголосували за те, щоб не витрачати кошти на демонтаж, бо ми виділили кошти, здається, місяць тому, на школу, щоб поставити огорожу, щоб діти там не лазили по тому об’єкту. А сам демонтаж вже буде в рамках готового проєкту будівництва». 

Також мер Житомира наголосив, що часто лунає питання про те, чому досі немає огорожі навколо зруйнованої російською бомбою будівлі. Проте за його словами – це питання не до нього, а до директора ліцею №25, адже кошти на встановлення огорожі виконком виділив ще місяць тому. 

Він також додав, що сказати, коли саме буде готовий проєкт нового будівництва – важко, адже зараз ведуться обговорення з Португалією стосовно відбудови навчального закладу: 

«Поки не буде затверджений проєкт будівництва, демонтаж відбуватися не буде. А проєкт демонтажу буде складовою нового проєкту будівництва. Нещодавно ми спілкувалися з Португалією, ми спілкувалися з державною агенцією, яка займається проектуванням всіх навчальних закладів Португалії, там був радник міністерства освіти, ми надали всю технічну документацію по нашим ДБН, нормам, на нашу кількість дітей, щоб забезпечити повною інформацією португальських проектувальників, щоб вони могли вже працювати. Я не можу сказати, що вони вже почали працювати і назвати точну дату, коли буде проєкт. Всі ці дати і графіки мають бути озвучені на зустрічі в Португалії, яка відбудеться орієнтовно в кінці вересня. Але тут ще питання з судовим позовом. Якщо хтось хоче просто погратися, щоб підбурити людей, то нехай грається. Я думаю, трохи пограються і Португалія подивиться на все це і скаже “Там у вас судові справи, давайте поки зупинимося”». 

Нагадаємо, нова освітня концепція та відбудова всього кварталу: яким буде житомирський ліцей №25.

Будьте першим, хто прокоментував "«Поки не буде затверджений проєкт будівництва, демонтаж відбуватися не буде» – мер Житомира про реконструкцію ліцею №25"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*