Новим в.о. керівника школи спортивної майстерності в Житомирській області призначили Палагіна

Сьогодні, 23 липня, на офіційному сайті Житомирської облради було опубліковано оголошення про нового виконуючого обов’язки керівника обласної школи вищої спортивної майстерності. Ним став Андрій Палагін, майстер спорту України, підполковник збройних сил України. 

“Радий вітати усіх присутніх. Я вважаю, що спортсмени заслуговують найвищої поваги і найкращих умов для занять! Адже спортивні здобутки досягаються виснажливою працею, витривалістю та силою духу! Хочу подякувати попередньому керівнику за його роботу і за все, що він зробив. Приємно, що саме сьогодні відбувається представлення нового керівника, в час коли наші три спортсмени стали учасниками олімпіади, а Житомирщина посіла 11 місце серед кількості ліцензій на олімпіаду. Проте нам є куди рухатись. Попередні роки ми мали 6 ліцензій. Будемо працювати над покращенням результатів. За останні роки не малі кошти вкладаються в спортивну інфраструктуру не тільки міста, а й області. Сподіваюся, що спортивна інфраструктура і далі буде розвиватись і наші результати покращуватись. Тож, хочу вам представити нового в.о. керівника та зачитати розпорядження про його призначення”, сказав заступник голови обласної ради Володимир Ширма.  .

“Дякую за високу честь та довіру. Будемо працювати задля спортивного розвитку нашої області. Сподіваюсь на підтримку колективу. Будемо перемагати разом!”,- зауважив новопризначений керівник.

Довідково: Андрій Палагін має повну вищу освіту, закінчив Київський Національний Університет фізичного виховання і спорту України, спеціальність «Олімпійський та професійний спорт», здобув кваліфікацію викладача фізичного виховання, спеціаліста з менеджменту і  управління фізичним вихованням і спортом.  Має військове звання «підполковник», присвоєно наказом НГШ ЗСУ № 636 від 22.10.2015 року.

Майстер спорту України.

  • 2009 р. – 2010 р. – виконував завдання за призначенням у миротворчій місії в Косово.
  • 2014 р. – 2020 р. – виконував завдання за призначенням у проведенні АТО (ООС) на Сході України у складі 95 ОАЕМБ.

За бойові заслуги перед Батьківщиною, Президентом України нагороджений «Орденом Богдана Хмельницького» ІІІ-го ступеню.

Міністром оборони України нагороджений:

  • Нагрудним знаком «Знак Пошани»;
  • Нагрудним знаком «За військову доблесть»;
  • Медаллю «Доблесть і честь»;
  • Медаллю «За сумлінну службу» ІІІ-го ступеню;
  • Медаллю «За сумлінну службу» ІІ-го ступеню;
  • Пам’ятним нагрудним знаком «Воїн миротворець» ІІІ-го ступеню;

У 2019 році від міського голови м. Житомир отримав медаль « За заслуги перед містом».

В 2019 році представляв команду з гирьового спорту Збройних Сил України в м. Каунас, Литва, яка здобула І місце.

Спортивні команди під його керівництвом брали активну участь в змаганнях, в спортивних святах, які проводилися разом з місцевими фізкультурними та спортивними організаціями Житомира. За період 2015- 2021 років було проведено: чемпіонати з футзалу, волейболу, кросфіту, регбі-7, рукопашного бою, боксу, а також було проведено низку спортивних заходів серед підрозділів ДШВ ЗСУ в зоні ООС (АТО). Був ініціатором проведення чемпіонату з рукопашного бою на кубок «Героя України Тараса Сенюка» (командира 1 батальйону військової частини А0281), який проходив в м. Житомирі вже п’ятий раз і набув статус Всеукраїнського.

Нагадуємо, що 22 липня на сайті облради було опубліковано розпорядження голови Володимира Федоренка про звільнення Василя Грибука через закінчення трудового договору.Колишній керівник спортшколи збирається подавати до суду через таке рішення.

Будьте першим, хто прокоментував "Новим в.о. керівника школи спортивної майстерності в Житомирській області призначили Палагіна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*