Новинки кіно в Житомирі: милий Пікачу завойовує серця глядачів | Times ZT

Новинки кіно в Житомирі: милий Пікачу завойовує серця глядачів

Після потужної прем’єри фільму Месники: Фінал, стрічка змогла зробити декілька світових рекордів, у т.ч. в Україні. Але травень буде доволі багатий на кінопрем’єри, головне на цьому тижні – Детектив Пікачу.

Покемон Детектив Пікачу (США, Японія)

Чи мріяли ви мати свого власного покемона? А детектива світового класу, якого звуть Пікачу? У світі, де люди та покемони існують у гармонії, це можливо. Двадцятиоднорічний Тім і Пікачу познайомилися за вельми дивних обставин – батько хлопця, який був одним із найкращих детективів у світі, зник за загадкових подій. Син хоче зробити все можливе, щоб знайти тата, а допоможуть йому в цьому саме детективні здібності Пікачу. Зазвичай люди не розуміють покемонів, а покемони людей, але в Тіма та Пікачу вийшло спілкуватися один із одним. Тепер під час їх грандіозного розслідування партнерів чекає багато покемонів, розкритих таємниць і змов.

Шахрайки (США)

У цьому жорстокому світі кожен сам собі шукає, як заробити на життя. Часом, у хід йдуть зовсім незаконні методи, але що поробиш. Так двох абсолютно різних дівчат об’єднує спільна діяльність – вони шахрайки. Тільки ось одна з них ще аматор у цій нелегкій справі, поки не має розвинених навиків, а тому й амбіції у неї маленькі. Але ось інша – риба абсолютно іншого рівня, з іншими цілями, бажаннями та можливостями. Але разом у цих двох відчайдушних може вийти працювати ще ефективніше, отримуючи все більше грошей. Хто би запідозрив цих красунь хоч у чомусь?

Месники: Фінал

Клацанням рукавичкою Танос стер на порох рівно половину всього всесвіту. Тепер ті учасники команди Месників, які залишилися в живих, повинні спільно працювати разом, щоб дати відсіч могутньому титану Таносу. Поразка в сутичці – це ще не програна війна. Необхідно об’єднати зусилля, придумати хитромудрий план і блискуче його виконати, щоб на цей раз вже точно все вийшло. Найбільші герої не тільки Землі, але і всієї галактики, знову кинуть виклик шаленій силі титану, щоб повернути своїх товаришів і запобігти новим катастрофам.

За п’ять кроків до кохання (США)

Любов – неймовірна штука. Вона може зруйнувати цілі стіни, підкорювати світи, зцілювати душі. Закохані просто від одного дотику можуть злетіти вище хмар. Але Стеллі вже ніколи цього не відчути. Через її кістозний фіброз дівчині заборонено наближатися до інших людей ближче, ніж на півтори метри. Уся справа в тому, що так вона може їх заразити смертельними бактеріями. Так Стелла й жила би майже як у ковпаку, якби не зустріла Вілла. У хлопця той же діагноз, але він із цим ще не може звикнути. Хлопець і дівчина почали багато спілкуватися, незважаючи на всі заборони. Це справжня любов, любов на відстані півтори метри.

Омен: Переродження (США, Гонконг)

Молода мати Сара стурбована вельми дивною поведінкою свого восьмирічного сина Майлза. Хоч у це і важко повірити, але є відчуття, що надприродне зло поневолило його душу та просто керує тілом. Жінка переживає за безпеку своєї сім’ї, їй доведеться дати свою любов до сина, материнські інстинкти великим випробуванням. Її метою буде захистити сина та зрозуміти, що або хто є причиною цієї жахливої зміни в хлопчикові. Сара буде шукати відповіді в минулому, яке приховує багато темних таємниць. Грань між реальністю та містикою зітреться повністю.

Будьте першим, хто прокоментував "Новинки кіно в Житомирі: милий Пікачу завойовує серця глядачів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*