Новий очільник ГУНП області попив кави у Бердичеві з журналістами: «Обіцяю не покривати поліцейських, які недобросовісно виконують свою роботу» (ВІДЕО)

Познайомитись із журналістами Бердичева приїхав новий очільник поліції Житомирщини Юрій Олійник. Зустріч провели у неформальному форматі за кавою та лимонадом на літньому майданчику кафе. Знайомство зі  ЗМІ області чоловік розпочав із Бердичева.

Далі – інші міста, приміром, у п’ятницю він планує приїхати до Коростеня. Це вперше начальник Головного Управління національної поліції області приїздить знайомитись з працівниками засобів масової інформації особисто. Каже, з цікавості. Про що говорили – більше дивіться у відео. Та з головного – проблема грального бізнесу, стихійної торгівлі, співпраця поліції зі ЗМІ, зайнятість молоді і про їзду мотоциклів у нічну пору, яку у Бердичеві чує значна частина містян щодня.

«Я хочу зрозуміти, що відбувається зсередини. Не сидячи в кабінеті з доповіді, деякий час вона може буде суб’єктивна, об’єктивна. А от побачити і почути від вас», – розповідає про свій візити до Бердичева Юрій Олійник.

Народився чоловік 13 січня 1985 року у Вінниці, навчався в школі, займався успішно спортом. Затим його запросили виступати за спортклуб в Одеській області, куди до Южного після 11 класу і переїхав. Продовжував заняття спортом, навчався. Залишився після ВУЗу працювати в тоді ще міліції Одеської області. Потім – Київ, Вінниця, де працював начальником управління. Цьогоріч  потрапив на Житомирщину, де з 16-го червня очолює обласне управління нацполіції. Виховую 3 дітей, одружений.

«Область взагалі – пісок, вода, сосни – краса неймовірна. Тут не найгірша кримінальна ситуація по Україні. Моя мета – щоб жителі Житомирщини відчували себе спокійно», – говорить Юрій Олійник.

Чоловік розповідає: вже підписав наказ, в якому забороняє у суботу-неділю, у святкові дні використовувати в роботі особовий склад. Працювати мають тільки чергові оперативні служби. Вважає, що час проведений з сім’єю дає можливість відновитись і в робочі дні працювати наповну.

Журналісти зауважили, що в неділю увечері, коли люди масово гуляють у містах, поліції узагалі не видно. Разом з тим тільки у Бердичеві є чимало мотоциклістів, які ганяють на шаленій швидкості і чує це добра частина міста уже щовечора.

З понеділка, зауважує керівник нацполіції області, проводиться відпрацювання Житомира і Бердичева. У вечірній час заступає на чергування поліцію і нацгвардія.

Згадали на зустрічі про нашумілу історію відеострімів з квартири, де знущались над людьми. Юрій Олійник каже: наразі відкрито кримінальну справу, оголошено підозру в катуванні, позбавленні волі і нанесенні тілесних ушкоджень іншим людям. Але три особи нині в розшуку, бо покинули територію України – встигли пересікти кордон у напрямку «сірої зони» на Луганщині і Донеччині. З тієї ж квартири насмерть розбився нещодавно чоловік під час відеостріму. Але начальник ГУНП говорить: слідством встановлено, що це було самогубство.

Під час бесіди Юрій Олійник зауважив: вважає для себе головним охорону лісів області.

«Я служу і забезпечую правопорядок в державі і на сьогодні в Житомирській області. Впевнений, що я із завданням справлюся і вам буде комфортно жити і відпочивати. Для мене забезпечення охорони прав і свобод людини – це, напевно, завдання номер один, як би пафосно воно не звучало. Принципове відношення до всіх злочинців, будь-яких. Чи це держслужбовці, чи це звичайні громадяни, правоохоронці – мені всеодно», – зазначає очільник ГУНП Житомирщини..

Говорили на зустрічі і про проблему досі діючих ігрових залів. Їх робота заборонена і дійсно: зі сторони вулиці часто опущені ролети, зачинені двері, не блимає яскрава вивіска, не грає музика. Але подекуди зі сторони двору, «чорного ходу» «клієнтів» впускають за умовним стуком і словом. Юрій Олійник повідомив, що в Бердичеві закрили черговий заклад, вилучили з нього 16 системних блоків. Чоловік повідомив журналістам: готовий боротись із ігровими залами, щоб закрити їх усі. Аби адреси люди повідомляли. Та штраф за цю нелегальну ще поки діяльність – 170 тисяч гривень. Зважаючи, які суми ігромани програють, виносять все з дому, влазять у борги, то для власників це не такі вже і великі гроші, щоб через певний час відновити свою роботу.

«Головна мета роботи на цій посаді для мене – щоб не було незручностей, які неприємні людям і поліції. Обіцяю не покривати поліцейських, які недобросовісно виконують свою роботу», – говорить начальник ГУНП Житомирщини Юрій Олійник.

 


Будьте першим, хто прокоментував "Новий очільник ГУНП області попив кави у Бердичеві з журналістами: «Обіцяю не покривати поліцейських, які недобросовісно виконують свою роботу» (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*