Нову житомирську міську ПЛР- лабораторію вже починають тестувати, Сухомлин анонсував прайс (ФОТО - ВІДЕО) | Times ZT

Нову житомирську міську ПЛР- лабораторію вже починають тестувати, Сухомлин анонсував прайс (ФОТО – ВІДЕО)

В середу, 15 липня, у КП «Дитяча поліклініка імені В. Й. Башека», що знаходиться по вулиці Ріхтера,  почнуть тестувати міську ПЛР-лабораторію. Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин у Фейсбук: 

«Вже завтра в тестовому режимі запрацює міська ПЛР-лабораторія у дитячій поліклініці по вулиці Ріхтера. Сьогодні ще мали змогу оглянути, як тут все влаштовано. А вже завтра у це приміщення зможуть потрапити лише працівники. Ми створили цю лабораторію, щоб мати змогу самостійно тестувати житомирян, не залежати ні від кого, та бути готовими до можливих нових спалахів хвороб. Тут є 500 австрійських тестів, які допомогли закупити благодійники, наступна партія — на митниці».

Міський голова зазначив, що працівники державних установ зможуть безкоштовно пройти ПЛР-діагностику, а от житомирянам, які бажають перевіритися, це коштуватиме 1330 грн:

«Безкоштовно цю послугу отримають працівники бюджетних установ, які у власності громади: медики, педагоги та інші. Не потрібно сплачувати і з наявністю направлення лікаря в разі планової госпіталізації. Вирішуємо такі ж умови і для військовослужбовців.Усім іншим, охочим пройти ПЛР-тест, це вартуватиме 1330 грн. Нагадую, що ІФА-тести, на виявлення антитіл до COVID-19, можна здати в поліклініках за 119-125 гривень + 35 грн за забір крові. А це дешевше, ніж у приватних клініках більш як вдвічі».

Posted by Сергій Сухомлин on Tuesday, 14 July 2020

Будьте першим, хто прокоментував "Нову житомирську міську ПЛР- лабораторію вже починають тестувати, Сухомлин анонсував прайс (ФОТО – ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*