IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

Обіцяв влаштувати на роботу за кордоном: на житомирському вокзалі чоловік обчистив 16-х заробітчан

Інформація про шахрайство надійшла до Житомирського відділку поліції від пасажирів автобусу міжнародного сполучення, які “повелися” на оголошення, розміщене на одному з популярних сайтів Internet-мережі.

Слідчі прибули на вокзал близько 15-ї години та, поспілкувавшись із заявниками, встановили, що автобус приїхав зі столиці приблизно годину тому. У салоні перебували 16 осіб, яких зібрав один і той самий чоловік – він обіцяв працевлаштувати їх за кордоном. Під час їзди, незнайомець зібрав з присутніх по 160 євро за свої “послуги”, а потім вийшов на одній із зупинок, нібито за нагальною справою і не повернувся.

Правоохоронці задокументували надану інформацію належним чином та розпочали розслідування.

Наразі відомо, що “організатор” поїздки сам замовив автобус та зібрав людей, яким обіцяв роботу по вигідним умовам. Дата поїздки була призначена на 1 червня, але для довірливих заробітчан все спілкування із чоловіком завершилося на збиранні грошей та поїздки від Києва до вокзалу в Житомирі.

Зараз правоохоронці розшукують зловмисника та застерігають інших, аби ті не попадалися на гачки шахраїв.

Нагадаємо, на Житомирщині рецидивіст задушив товариша по чарці.Будьте першим, хто прокоментував "Обіцяв влаштувати на роботу за кордоном: на житомирському вокзалі чоловік обчистив 16-х заробітчан"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*