Євгеній Демчик очолив Житомирське ТТУ: першим кроком на посаді називає масштабний аудит (РОЗПОРЯДЖЕННЯ)

Екс-заступник міського голови Євгеній Демчик таки стане директором КП КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» вже за декілька днів – з 10 вересня.

Підтвердженням цьому стало розпорядження міського голови, яке сам Демчик оприлюднив у себе в фейсбук і прокоментував:

«За останні кілька тижнів поширювалося дуже багато чуток з приводу мого призначення в комунальне підприємство “Житомирське трамвайно-тролейбусне управління”.

Оскільки для мене це рішення було важливим і відповідальним, мені потрібно було зважити всі “за” і “проти”, і саме тому я нічого не коментував.

Але так як всі формальності закінчені і мером вже підписано розпорядження про моє призначення, я офіційно можу заявити, що йду працювати в ТТУ.

Я погодився очолити це підприємство тому, що у мене є не тільки бажання, а й бачення того, як налагодити його роботу, як зробити пересування житомирян по місту комфортнішим. Крім того, я отримав повну підтримку своїх планів щодо розвитку ТТУ від Сергія Сухомлина, який розуміє всю гостроту ситуації, що склалася на підприємстві.

Я знаю про специфіку роботи цього КП, знаю про його серйозні проблеми. Кажу відразу, що просто відсиджуватися на підприємстві я не буду, оскільки ТТУ це важливе стратегічне підприємство, яке потребує негайних змін, і з роботою якого житомиряни стикаються щодня.

Першим моїм кроком буде проведення повномасштабного аудиту.

Так, є певні нюанси по моїй громадській діяльності. Я розумію, що у мене не буде стільки ж часу, скільки до мого призначення, займатися “Антикорупційним рухом Житомирщини”, але незважаючи на це, організація і далі буде продовжувати працювати і боротися з корупцією. В інших питаннях – я відкритий і готовий допомагати всім житомирянам, які звертаються до мене, як і раніше.

Я прекрасно розумію, який важкий тягар я беру на себе. Напевно, основним поштовхом до прийняття цього рішення, крім бажання налагодити роботу цього підприємства і бачення як це зробити, були деякі закиди від людей, мовляв, критикувати завжди легше, ніж самому закатати рукава і працювати. Хоча, варто зауважити, що моя критика завжди була конструктивною.

Я хочу, щоб ТТУ жило і розвивалося. Особливу увагу буду приділяти працевлаштуванню молодих хлопців. Буду робити все можливе для того, щоб працівники цього підприємства відчували впевненість у завтрашньому дні, а житомиряни отримали якісні послуги. Тому, прислухаюся до всіх адекватних порад, які зможуть допомогти здійснити цю мету», – написав Демчик.

Як повідомляв Times.ZT, раніше Міністерство інфраструктури України погодило кандидатуру Євгенія Демчика на посаду директора КП «Житомирського трамвайно-тролейбусного управління».

Варто зазначити, що Євгеній Демчик є головою Житомирської обласної організації підприємців, роботодавців та орендарів та одним із засновників ГО «Антикорупційній рух Житомирщини». З вересня 2014 року був заступником міського голови, обов’язки мера виконувала Любов Цимбалюк. Після виборів, на яких переміг Сергій Сухомлин, Демчика звільнили і призначили нового заступника. Нагадаємо, що посада начальника ТТУ вакантна після звільнення Андрія Нечуйвітра.

Будьте першим, хто прокоментував "Євгеній Демчик очолив Житомирське ТТУ: першим кроком на посаді називає масштабний аудит (РОЗПОРЯДЖЕННЯ)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*