Одіозну нардепку Безуглу відкликали з посади заступника голови комітету нацбезпеки

Одіозну нардепку Безуглу відкликали з посади заступника голови комітету нацбезпеки

Відому своїми неоднозначними та скандальними ініціативами народну депутатку від партії “Слуга народу” Мар`яну Безуглу відкликали з посади заступника голови комітету нацбезпеки. Про це повідомив інший нардеп та член даного комітету Вадим Івченко.

“Сьогодні комітет з питань безпеки, оборони та розвідки прийняврішення про відкликання Мар`яни Безуглої з посади заступниці голови комітету. Я, особисто, голосував “за”,

– зазначив нардеп.

Сама Безугла такого розвитку подій не очікувала і заявила у відповідь, що це було підло і звільнити її, мовляв, можна лише у разі позитивного голосування у сесійній залі Верховної Ради.

Дорогий Комітет Верховна Рада України з питань національної безпеки, оборони та розвідки рішення можна прийняти тільки голосуванням в залі. Трудоголіки, люблю вас:)

Окрема «подяка» Завітневичу, що інціативно поставив на голосування таку рекомендацію. Шеф🔥

– зауважила нардепка.

Згодом ображена Безугла і взагалі заявила, що ніколи не здасться і таке рішення це лише рекомендація членів комітету, а відтак не має юридичної сили.

Отже, щодо мого начебто «відкликання» з посади заступниці Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки:

  • Рішення згідно Закону може бути прийняте тільки в залі.
  • Це лише рекомендація від Комітету.
  • Зроблено все було максимально підступно: голова Комітету поставив на голосування, коли я його попередила, що запізнюсь на засідання, за моєї відсутності; а колеги проголосували.
  • Я не здамся НІКОЛИ і жодний шантаж не заставить мене відступити від принципів, роботи, боротьби і правди.
  • Прикро за колег в Комітеті, як казала, якби кожен активно долучився до роботи з сектором нацбезпеки та оборони і не приймав конʼюнктурні рішення щодо того, щоб вигідно сказати, а що ні; то були б зовсім інші реалії. У нас війна!

Так що робота і боротьба триває,

– наголосила Безугла.

Отож, чекаємо тепер на результати відповідного голосування Верховної Ради.

Будьте першим, хто прокоментував "Одіозну нардепку Безуглу відкликали з посади заступника голови комітету нацбезпеки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*