Скандально відома нардепка Безугла пропонує мобілізувати на фронт усіх жінок, зрівнявши їх із чоловіками

Скандально відома нардепка Безугла пропонує мобілізувати на фронт усіх жінок, зрівнявши їх із чоловіками

Одіозна народна депутатка, яка мріє про відставку Залужного, Мар`яна Безугла готує черговий крінж. Цього разу вона висунула пропозицію відправити на фронт усіх українських жінок, зрівнявши права чоловіків і жінок у військовому обліку та службі в лавах ЗСУ.

Більше того, свою чергову ініціативу нардепка вже почала оформлювати у законопроєкт та поообіцяла його зареєструвати у Верховній Раді вже за два тижні.

“Жінки ж як “інші” і не можна їх порівнювати! Ось нехай чоловіки навчаться народжувати, тоді подивимося! І взагалі це про право на життя! Шановні, а права чоловіків і цінність життя якась інша? У жінок залишиться унікальна відстрочка і право на звільнення – вагітність. Якщо вагітна – не маєш права мобілізувати/можеш звільнитися. Але водночас декретну відпустку як право на відтермінування/звільнення плануємо надати як дружині, так і чоловікові за вибором”,

– пояснила свою ініціативу Безугла.

При цьому нардепка пропонує, щоб на посаду штурмовика та інші бойові професії мобілізованих жінок направляли лише за їх добровільної згоди. А у подружжя військовослужбовців з однією або двома дітьми хтось із батьків на вибір матиме право на відстрочку або звільнення, а якщо дітей троє і більше, то демобілізуватися зможуть обоє.

Нагадаємо, що колеги хочуть виключити Мар`яну Безуглу із комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Будьте першим, хто прокоментував "Скандально відома нардепка Безугла пропонує мобілізувати на фронт усіх жінок, зрівнявши їх із чоловіками"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*