Одна палата – одна новоспечена мама: в Україні можуть суттєво змінити вигляд пологових будинків

Screenshot 58 - Одна палата - одна новоспечена мама: в Україні можуть суттєво змінити вигляд пологових будинків

Згідно нового проекту ДБН стосовно закладів охорони здоров’я вже найближчим часом в Україні можуть розпочати масштабну реконструкцію пологових будинків: створять одномісні лікарняні палати для породіллі з немовлям.

Відповідну інформацію оприлюднив Лев Парцхаладзе, який займає посаду заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в державі.

“На сьогоднішній день більшість пологових в Україні мають палати, у яких розміщують по 2, 3, а то й 4 вагітні або породіллі. Це приносить суттєвий дискомфорт для новоспечених мам. Тому, вже найближчим часом, ми плануємо спроектувати медичні заклади із окремими одномісними палатами, де для матусь та немовлят будуть абсолютно всі умови для відпочинку: душ, туалет та інше.”, — зазначив він.

А ми зазначимо, що напередодні у Мінрегіоні також пропонували запровадити ряд нововведнь й у будівельні норми для проектів дитлікарень, де мають бути окремі палати, аби дитина могла нормально перебувати там разом із батьками. Це комфорт маленьких пацієнтів та спокій їх батьків, які зможуть бути поряд зі своєю дитиною.

Screenshot 57 - Одна палата - одна новоспечена мама: в Україні можуть суттєво змінити вигляд пологових будинків

Нагадаємо, що в Україні невакцинованих дітей з 1 вересня не пускатимуть до шкіл та садочків.


Будьте першим, хто прокоментував "Одна палата – одна новоспечена мама: в Україні можуть суттєво змінити вигляд пологових будинків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*