Одна з лікарень Житомирщини втратила понад 150 тис грн

das - Одна з лікарень Житомирщини втратила понад 150 тис грн

Любарська ветеринарна лікарня залишилася у збитку через безоплатно надані послуги, які зазвичай, надаються на платній основі.

Сума збитку склала 152 тисячі гривень, – про це повідомили у прес-службі Держаудитслужби області.

 Аудиторами Управління Північного офісу Держаудитслужби Житомирщини було проведено фінансову ревізію Любарської райдержлікарні ветеринарної медицини за період з 1 січня 2016 по 30 вересня 2019 року. Під час перевірки було виявлено фінансових порушень на загальну суму у більш ніж 280 тисяч гривень.

  Окрім цього, за рахунок коштів загального фонду ветеринарної клініки було покриті видатки по оплаті праці та сплати ЄСВ, що були залучені на надання платних послуг, котрі мають проводитись за рахунки спецфонду. Загальна сума збитку склала 120 тисяч гривень. Серед іншого, незаконні витрати коштів через зайву виплату заробітної плати, нестача товарно-матеріальних цінностей тощо. Загальна сума таких порушень становила майже 9 тисяч гривень.

  Також під час вжитих на момент перевірки заходів, спеціалістам вдалося забезпечити відшкодування встановлених порушень на загальну суму понад 129 тияч гривень.

  За недотримання законодавства з фінансових питань 2 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

  Директору медичного закладу вже надіслано вимогу щодо усунення вказаних порушень. Надалі справою займатимуться правоохоронні органи.

 

Нагадаємо, держаудитслужба заблокувала рахунки відділу освіти Чуднівської РДА за розтрату понад півмільйона гривень

              


Будьте першим, хто прокоментував "Одна з лікарень Житомирщини втратила понад 150 тис грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*