Окупанти можуть повторити наступ на Україну з білоруської частини Чорнобильської зони

російська армія може знову розпочати наступ на Київ із території Білорусі. Цього разу швидше за все окупанти спробують прорватися через Чорнобильську зону або Чернігівську область. Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

Вони відчувають, що не можуть проломити фронт ні на південному, ні на східному напрямку. Тому одним із варіантів є захоплення Києва та ліквідація військово-політичного керівництва. Ми готові до цього“,

– зазначив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України Олексій Громов.

Окрім того, за словами генерала на росії продовжується прихована мобілізація. А залучити до бойових дій в Україні новобранців окупанти планують вже в найближчі 1,5-2 тижні.

Основне задіяння мобілізованих у зоні бойових дій очікується орієнтовно через півтора-два тижні: ймовірно, для стримування наших дій на певних ділянках фронту, а також для рівномірного посилення інших ділянок фронту

– зазначив Громов.

Нагадаємо, що раніше Генштаб вже заявляв про загрозу відновлення наступу рашистів на північному фронті, однак британська розвідка спростовала заяви про можливий повторний наступ з білорусі.

Будьте першим, хто прокоментував "Окупанти можуть повторити наступ на Україну з білоруської частини Чорнобильської зони"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*