У Житомирі муніципальні інспектори перевірили, як підприємці заощаджують електроенергію (ВІДЕО) 

У Житомирі підприємців просять вимикати зовнішнє освітлення. Муніципальними інспекторами проводяться рейди щодо дотримання режиму економії електроенергії в громадських закладах міста. Підприємцям, які не дотримуватимуться вказівок міської ради, надаватимуть припис. У разі повторного недотримання – світло в закладі вимикатимуть повністю. 

Перший рейд провели вчора ввечері, 26 жовтня, після 21:00. 

«Припис – це попередження для власника закладу, що він змушений вимкнути освітлення. Якщо він цього не зробить, то міська рада буде вимушена вжити всіх заходів щодо того, щоб освітлення вимкнули», – пояснює завідувач сектору з питань благоустрою Андрій Гузовський.

Менше ніж за годину рейду муніципальна інспекція виявила 5 порушень. Переважна більшість підприємців прислухалася і вимкнула зовнішнє освітлення, проте деякі цим проханням – нехтують. 

«Відпрацювавши частину міста, слід подякувати нашим громадянам, які відповідально поставилися до того, щоб економити електроенергію. Дуже мало залишилося на вулицях засобів зовнішнього освітлення. Якщо на місці заклад працює – то ми проводимо роз’яснювальну роботу. Прислухаються до нашого прохання, вимикають світло. Якщо на місці немає нікого, то інспектори залишають документ з проханням вжити невідкладних заходів щодо економії електроенергії», – зазначає заступниця начальника муніципальної інспекції Тетяна Подорожня. 

Нагадаємо, як житомиряни заощаджують електроенергію (ВІДЕО).

1 коментар до "У Житомирі муніципальні інспектори перевірили, як підприємці заощаджують електроенергію (ВІДЕО) "

  1. Бабя яга против | 27.10.2022 at 15:39 | Відповіcти

    Прямо сейчас на площади Победы над остановкой трамвая работает уличный огромный экран. Это точно в целях экономии???

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*