Як житомиряни заощаджують електроенергію (ВІДЕО) 

Після масованих ракетних обстрілів росіян по критичній інфраструктурі, вся Україна вимушена зменшити використання електроенергії. Житомир також намагається заощаджувати. Наразі повністю зупинена робота електротранспорту в місті, підприємців закликають вимкнути вивіски та рекламні щити, а містян просять максимально зменшити використання електроприладів вдома. 

Times.ZT поцікавилися у житомирян, як вони заощаджують електроенергію, і чи підготувалися до тривалого відключення світла. 

Чи заощаджуєте Ви електроенергію? Як саме? 

Усі опитані намагаються заощаджувати електроенергію. Загалом опитані стали менше вмикати світло, перейшли з електрочайників на газові, меньше користуються прасками, фенами, пральними машинами, намагаються зменшити використання комп’ютерів та телевізорів.

Але відмовитися від використання електроприладів можуть не всі, особливо це стосується тих, хто проживає у власному будинку. Вони використовують електричне опалення та не мають альтернативи у побуті, для прикладу такої, як газ. 

Ви підготувалися до відключення світла на тривалий час?

80% опитаних не готувалися до відключення світла на довгий період. Проте мають вдома свічки, павербанки, теплі ковдри та запаси води. За їх словами, такі запаси зробили ще з початку повномасштабного вторгнення. 

20% замовили генератор та готувалися до можливих проблем з електропостачанням.  

Також у зв’язку з обмеженими фінансовими можливостями та подорожчанням генераторів через попит, не всі житомиряни можуть дозволити собі такий прилад вдома.

Нагадаємо, що житомиряни думають про подорожчання курячих яєць (ВІДЕО).

Будьте першим, хто прокоментував "Як житомиряни заощаджують електроенергію (ВІДЕО) "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*