Вчора, 24 квітня на факультеті фізичного виховання і спорту ЖДУ ім. І.Франка відбувся
#OlimpicLab за напрямом «Олімпійські та загальнолюдські цінності».
У рамках святкування тижня факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ ім. І.Франка пройшли веселі старти, де студенти мали можливість пізнати Олімпійські та загальнолюдські цінності у командній боротьбі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240424_154834_663-1024x768.jpg)
Переможців вітали відповідальний секретар відділення НОК України в Житомирській області Людмила Гедзюк та срібна призерка Європейського юнацького олімпійського фестивалю з легкої атлетики Марина Чорна.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240424_154942_615-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240424_154917_464-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240424_154901_768-1024x768.jpg)
Чат з чемпіонами та навички лідерства: #Olimpiclab завітав у Студеницький ліцей (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Олімпійські та загальнолюдські цінності: #OlimpicLab завітав до факультету фізичного виховання і спорту ЖДУ ім. І.Франка (ФОТО)"