#OlimpicLab завітав до студентів ЖДУ ім. І.Франка на чудовий забіг з барʼєрами та руханку, які провела Марина Чорна – срібний призер європейського олімпійського фестивалю з легкої атлетики.
Марина розповіла про напрямок «Основи розвитку бізнесу та карєри», де поділилася своїми секретами успішного бізнесу в спортивній індустрії після закінчення такої ж спеціальності в Педагогічному університеті ім.І.Франка
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/image4-1.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/image3-1.jpeg)
Студенти з задоволенням слухали, нотували і були вдячні за такі цінні поради для майбутньої роботи
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/image2.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/04/image1.jpeg)
Традиційно учасники отримали подарунки від НОК України в Житомирській області
Будьте першим, хто прокоментував "Забіг з барʼєрами та руханка: #OlimpicLab завітав до житомирських студентів (ФОТО)"