#OlympicDay завітав до ЗДО №22 «Золота Рибка» у Бердичеві (ФОТО)

#OlympicDay завітав до ЗДО №22 «Золота Рибка» у Бердичеві

#OlympicDay впевнено крокує Житомирщиною, цього разу завітавши до ЗДО №22 «Золота Рибка» у місті Бердичеві! 

Цей чудовий день став справжнім святом для всіх присутніх!  На початку заходу, учасниця двох Олімпійських ігор 2012 і 2016 років Юлія Олішевська провела веселу руханку та захопливі спортивні ігри, які не лише принесли задоволення, а й додали сил та енергії всім учасникам. 

Кожен момент цього дня був сповнений радості та натхнення, адже діти не лише займалися спортом, а й вивчили нові вправи.  У кінці заходу на всіх учасників чекала особлива мить – нагородження від виконавчого директора відділення НОК України в Житомирській області Богдана Коляди. Його теплі слова та щирі побажання залишили незабутнє враження у серцях дітей. 

А яке ж свято без смачних сюрпризів? Після завершення вправ діти отримали морозиво від «Лімо», яке підняло настрій ще більше та стало приємним завершенням цього чудового дня. 

Цей незабутній день подарував дітям море позитивних емоцій, нові знання та справжню насолоду від активного відпочинку! Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення цього яскравого свята! 

Вперед до нових спортивних досягнень! 

#OlympicDay завітав у ліцей №4 міста Бердичева (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "#OlympicDay завітав до ЗДО №22 «Золота Рибка» у Бердичеві (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*