#OlympicLab за напрямом «Олімпійські та загальнолюдські цінності» завітав до гімназії № 17 Бердичева, де виконавчий директор відділення НОК України в Житомирській області Богдан Коляда розповів про цінності дітям.
Також учасниця двох Олімпійських ігор Юлія Олішевська із задоволенням провела зарядку, а потім показала дітям вправи, які підвищують фізичні якості: швидкість, концентрацію та силу.
Традиційно в кінці заходу всі учасники отримали подарунки від відділення НОК України в Житомирській області.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0132-1024x697.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0130-1024x594.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0127-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0122-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0126-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0124-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0128-914x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0125-768x1024.jpeg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_0129-1024x577.jpeg)
Будьте першим, хто прокоментував "#OlympicLab завітав до гімназії №17 Бердичева (ФОТО)"