«Онлайн, під ялинкою, вдома і в кафе»: як депутати Житомирської міськради планують зустріти Новий рік

Зовсім трохи залишилося до Нового року. Традиційно у період наближення свята ми заздалегідь продумуємо всі деталі: з ким святкувати, які подарунки обрати, де зібратися, куди піти, щоб було весело. Але цього разу через карантинні обмеження у Житомирі та інших містах України масові гуляння відмінили. Тому багатьом довелося змінити свої грандіозні плани на безпечні. Про те, як планують зустрічати 2021 рік в умовах карантину з Times.Zt поділилися депутати Житомирської міської ради.

«Карантин однозначно вніс зміни у наші плани. В цьому році, ми обговорили це в родині і навіть на Різдво не поїдемо до батьків, а спробуємо відзначити це нашою великою родиною онлайн. Родина в нас велика, є сестри, в них є діти і онуки, і ми боїмося наражати своїх батьків на небезпеку. Насправді, цей рік є незвичайним, і святкувати я буду вдома в Житомирі, зі своїми дітьми та близькими в маленькій компанії. Раніше в нас була традиція, якій більше ніж 20 років, щороку виїжджати на новорічні та різдвяні свята в гори, на нарти, але цього року вирішили, що зараз це не на часі» – розповіла депутатка Любов Цимбалюк.

«Новий рік будемо зустрічати з родиною саме в Житомирі. Чекаємо снігу, але, як депутат, трохи з острахом, бо для міста це завжди додаткове навантаження – прибирання, закупівля реагентів і інших необхідних речей. Але хочеться відчути зиму», – зазначила Олена Розенблат.

«На свята буду в Житомирі. Сяду під ялинку, і буду сидіти (сміється). А взагалі, як і всі, в родинному колі, головне, щоб ніхто не хворів», – сказав Василь Кучик.

 «У зв’язку з карантинними заходами, подорожувати ми не будемо, святкуватимемо в родинному колі за містом. Всім бажаю здоров’я» – зауважила  Лідія Чередніченко.

Будьте першим, хто прокоментував "«Онлайн, під ялинкою, вдома і в кафе»: як депутати Житомирської міськради планують зустріти Новий рік"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*