Миколай на байку, салюти і коні-єдинороги: у Бердичеві – свято головної ялинки (ВІДЕО)

Старт новорічних свят у Бердичеві: на Центральній площі міста вже давно не було так гамірно і людно. День Святого Миколая покликав містян на відкриття головної ялинки. А ще заінтригували анонсовані сюрпризи – фотозони, салюти, приїзд Святого Миколая на байку. Попри карантин, кажуть в міській раді, зважились на святкові заходи на відкритому повітрі. Адже діти давно чекали на казку і святковий настрій. Усіх закликали дотримуватись карантинних вимог.

«Концепція святкування змінилася на користь дитячого свята, традиційних сімейних цінностей. За мету ставили собі покращити людям настрій, тому що час зараз непростий, важкий. А ось таке свято має вселити в серця людей справжню надію на те, що все буде справді добре», – говорить Валентина Бабич, в.о. директора МПК ім. О. Шабельника.

Творчі колективи Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова та з міського Палацу культури разом з артистами Бердичева розважали людей зі сцени. На площі можна було побачити коней. У ролі «єдинорогів» вони катали діток.

«Не зважаючи на пандемію, ми бачимо, що сьогодні насправді Бердичів відчуває свято, святковий настрій у всіх чудовий, передноворічний.

Зараз діти уже іншого покоління. Вони хочуть гаджети, телефони мобільні з іграми. Але достатньо символічно цьогоріч діти попросили іграшки, пістолети, цукерки, слава Богу», – розповідає Богдан Коляда, секретар Бердичівської міської ради.

Святий Миколай і справді приїхав на свято на мотоциклі. Кажуть, з погодою дідусь і транспорт змінив, для саней ще погода не настала. Здається, своєю появою він зарядив святковим настроєм не лише дітей, а й дорослих.

«На фоні того, що відбувається, сьогодні просто таке свято душі. Дуже приємно, що прикрасили гарно площу. Воно надихає на якусь таку радість, надію на майбутнє. Я хочу привітати всіх земляків, бердичівлян: температури вам 36,5, крепкого імунітету і здоров’я, як буде воно, то буде все цікаво в цьому житті. Хай реалізують свої мрії у житті», – каже Ольга Дзюрбей, Заслужений майстер народної творчості України.

Головна ялинка Бердичева засяяла цього вечора разом з іншими ялинками на площі. Їх теж вбрали у гірлянди. Міський голова Сергій Орлюк каже: цьогоріч намагались у плані прикрас для ялинок виходити з того, що є. На майбутнє, припускає, їх побільшає. А ще у місті планують придбати власну розбірну сцену, щоб не орендувати її на свята за гроші.

Що міський голова подарував на свято Святого Миколая своїм дітям?

«Та, слава Богу, нічого не просять, в першу чергу уваги напевно, це те, що зараз я, на жаль, не можу дати, хоча хотілося б. Я практично не бачу їх. Я своїм дівчатам подарував шапочки з вушками, для них це був сюрприз, не лялька, не цукерки, вони не очікували, яскраво, гарно. Мені сподобалось, діти щасливі, он зняти не можна заставити», – говорить Сергій Орлюк.

Новий рік, сподівається очільник міста, неодмінно має принести хороші зміни людям, місту, області і країні.

«На наступний рік бажаю взяти з собою в першу чергу мудрість, доброту і віру в майбутнє. Я думаю, що місто буде змінюватись на краще, ми працюємо над цим. Я не буду казати, що потерпіть ще трошки. Ми і так довго терпіли, треба працювати і своїми руками робити місто, де ми живемо, кращим», – каже він.

Нагадаємо: Передноворічна депресія: поради психолога, як вберегти свої нерви і гарно відсвяткувати Новий рік

Будьте першим, хто прокоментував "Миколай на байку, салюти і коні-єдинороги: у Бердичеві – свято головної ялинки (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*