Передноворічна депресія: поради психолога, як вберегти свої нерви і гарно відсвяткувати Новий рік

Активні приготування до новорічних свят, як правило, стартують ще з кінця листопада. І чим менше днів залишається до Нового року, тим активнішою стає передсвяткова метушня, яка подобається далеко не всім. Іноді яскраві гірлянди, безліч людей в магазинах в пошуках подарунків, думки про те, як краще святкувати Новий рік, наганяють на людину тугу та спричиняють стрес. 

Найбільше на стрес у цей період скаржаться жінки, адже вже заздалегідь вони знають, що їх чекає… Помий, приготуй, прибери, купи, купи і ще раз купи…Ажіотаж довкола і бажання встигнути все, посилюють паніку, метушня спричиняє роздратованість і безсоння. Для того, щоб вберегти себе від стресів і зустріти Новий рік з радістю, психологи підготували кілька порад:

  • Якщо вас нервує «набіг» людей в магазинах, почніть шукати подарунки заздалегідь, тоді вам не прийдеться боротися зі стресом передсвяткового шопінгу.
  • Те ж саме стосується і продуктів. Не варто скуповувати все в один день. Складіть список страв до новорічного столу і необхідні для цього продукти. І впродовж кількох днів, коли заходите в супермаркет, купуйте по кілька продуктів з вашого списку.
  • Столи, які «гнуться» від кількості новорічних страв — вже не в моді. Не псуйте собі свято дводенним приготуванням. Кілька улюблених страв на святковому столі та шампанське, цього буде цілком достатньо.
  • Святкуйте Новий рік із найближчими, зі своєю сім’єю, друзями, коханими. Якщо вам не до душі гучне святкування, обирайте тиху сімейну вечерю.
  • Найкращі ліки від святкової депресії — відпочинок на природі. Зустрічайте Новий рік із найближчими просто неба, насолоджуючись звуками лісу та зорями, але не забувайте тепло одягатися.
  • Якщо є можливість, візьміть відпустку на кілька днів перед святами. Приділіть собі час, відпочивши від справ. Влаштуйте день спа-процедур, зробіть зачіску, манікюр, вирушайте в кіно. Такий відпочинок допоможе зануритися в атмосферу свята без стресу.
  • А ще краще влаштуйте собі подорож. Вирушайте в теплу країну або відпочиньте в засніжених горах у будинку біля каміна.

Пам’ятайте, головна мета свята — розважитися, розслабитися, провести гарно час і відпочити. То ж не створюйте собі зайвих проблем святковую метушнею та бережіть свої нерви.

Будьте першим, хто прокоментував "Передноворічна депресія: поради психолога, як вберегти свої нерви і гарно відсвяткувати Новий рік"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*