Оприлюднено перші офіційні результати місцевих виборів на Житомирщині

На виборчих дільницях завершили підрахунок голосів виборців. Станом на 16-ту годину 30 жовтня було оприлюднено результати місцевих виборів з виборів депутатів 64-х місцевих рад, а також визнано обраними 84 голів 23-х областей.

Вказану інформацію повідомили на офсайті ЦВК. 

“Станом на сьогоднішній день тривають процеси уточнення протоколів про підрахунок голосів виборців окремих ДВК та проведення повторного підрахунку голосів виборців окремими територіальними виборчими комісіями на підставі відповідних рішень. Також відбувається передача протоколів про підсумки голосування з виборів депутатів районних та обласних рад від ТВК територіальних громад (сільських, селищних, міських) до районних та обласних територіальних виборчих комісій”, – зазначається в тексті повідомлення.

Також відомо, що у всіх областях районними ТВК було прийнято 682 протоколи щодо підсумків голосування за депутатів районних рад, що складає більше 45,4 % від загальної кількості протоколів, які повинні були отримати. Що стосується ргіональних ТВ, то ними було прийнято 503 протоколи (понад 36,8 %).

Також відомо, що у Житомирській області станом на 31 жовтня відомі результати виборів депутатів лише Райгородоцької та Швайківської сільрад, розташованих у Бердичівському районі, а також голів трьох сільрад:

  • в Райгородоцькій сільраді керівником обрали Максима Самчика;
  • у Швайківській сільраді головою обрано Габріела Мкртчяна;
  • у Вільшанській сільраді переобрали нинішнього голову Сергія Мельника.

А ми у свою чергу відзначимо, що результати виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів повинні бути оприлюднені не пізніше 6 листопада 2020 року, тобто не пізніше 12-го дня з дня голосування.

Нагадаємо, що суд призначив перерахунок голосів на виборчій дільниці №181367.

Будьте першим, хто прокоментував "Оприлюднено перші офіційні результати місцевих виборів на Житомирщині"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*