INNA BILA
IT LAB STUDIO
HOVER

Орден для Василя Мазура і свіжі «ковід-дані» Бердичева (ВІДЕО)

Still1212 00001 2 777x437 - Орден для Василя Мазура і свіжі «ковід-дані» Бердичева (ВІДЕО)

Виконком у Бердичеві окрім поточних питань вирішив нагородити Василя Мазура Орденом міста Бердичева та заслухав інформацію про ситуацію у місті з короновірусною інфекцією.

На сьогодні у Бердичеві хворих на короновірус жителів є 1620 чоловік, повідомила Олена Городченко, головний бухгалтер відділу охорони здоров’я міської ради. Керівник відділу та директор КНП «Бердичівська міська лікарня», каже, на лікарняному, тож інформує сьогодні вона.

«Підозр щодня набагато більше, близько у 90 чоловік беруть аналізи для обстеження. Серед них люди різної вікової категорії. У лікарні на лікуванні зараз 63 особи, з них 56 – це уже підтверджені хворі і 7 з підозрою. Серед них 23 чоловіки потребують кисневої підтримки, дітей у закладі немає.

Медики хворіють, щодня додаються нові випадки захворення. На минулому тижні по місту це 72 чоловіки, але за останніми даними,напевно, ще троє додалось.

Зі 156 ліжок, які виділені для лікування хворих на «ковід», 124 забезпечено киснем. З них 110 підключено до централізованого постачання і 20 з кисневими концентратами. На сьогодні проблеми з киснем немає в місті», – розповідає Олена Городченко.

Жінка уточнює: 36 чоловік у місті, на жаль, померли від короновірусу. Якщо враховувати район, то це плюс ще 10-ро людей.

Дома на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів, каже вона, знаходиться 714 бердичівлян. 906 уже одужали на сьогоднішній день.

Рішенням виконавчого комітету Бердичівської міської ради Василя Мазура, як очільника міста з 2002-го по 2020-ий роки, вирішили нагороди Орденом міста Бердичева. Дану відзнаку було започатковано за його правління і нею нагороджували містян за заслуги перед містом і його жителями. З 2003-го року Ордену удостоєні 18-ро людей. Сьогодні це 19-та відзнака.Будьте першим, хто прокоментував "Орден для Василя Мазура і свіжі «ковід-дані» Бердичева (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*