IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

У Житомирі “проповідники” церкви збирають групи дітей та запрошують їх додому, – соцмережі

ia dumala shcho batko pokynuv nas cherez alkohol ta zrady za kilka dniv do moho vesillia pravda rozkrylasia 777x437 - У Житомирі "проповідники" церкви збирають групи дітей та запрошують їх додому, - соцмережі

Мережею шириться інформація про те, що в місті з`явились представники невідомої церкви, які проводять серед малолітніх дітей проповідницьку діяльність та навіть запрошують їх додому.

Вказану інформацію на сторінці пабліку “Мікрорайон Малікова, Житомир” оприлюднив користувач мережі Volodymyr Sheremet.

“Шановні мешканці району, хто має неповнолітніх дітей! Будьте обережні і цікавтеся як ваші діти проводять час. Нещодавно я довідався, що в нас на районі представники якоїсь т. зв. церкви незрозуміло якого підпорядкування проводять серед наших дітей проповідницьку діяльність. Мало того що вони збирають біля сцени дітей і щось їм проповідують, так вони ще й запрошують до себе додому дітей, і це в умовах неймовірного поширення коронавірусу, при цьому батьки про це нічого не знають.”, – йдеться в тексті публікації.

Також чоловік наголосив, що вважає таку діяльність “представників церкви” протиправно і аморальною, адже вона може спричинити непоправну шкоду родинам.

Screenshot 5 5 - У Житомирі "проповідники" церкви збирають групи дітей та запрошують їх додому, - соцмережі

Нагадаємо, як копи затримали житомирянина, який розбещував дівчаток та просив інтимні відео.Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі “проповідники” церкви збирають групи дітей та запрошують їх додому, – соцмережі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*