Орендаторку ставка на Житомирщині звинувачують у стрілянині по дітям

На Житомирщині четверо дітей з села Кам’яний Брід Старосілецької громади стверджують, що по ним стріляла місцева підприємиця Ірина Оглу. Батьки неповнолітніх написали заяву до поліції. Про шокуючу ситуацію повідомили журналісти Суспільного.

Ввечері 23 березня у с. Кам`яний Брід четверо місцевих дітлахів прийшли на берег ставка зібрати гілля для своєї імпровізованої хатинки. З протилежного берега на них почала кричати, а потім і стріляти підприємниця, яка орендує цей ставок. Спочатку жінка вистрелила у повітря, а потім услід хлопчикам, які кинулися втікати від куль. Більше того, дітей, які намагалися якнайшвидше дістатися додому, почав переслідувати автомобіль, влаштувавши справжнє полювання на хлопчиків.

Батькам про те, що трапилося діти розповіли лише зранку. Матері хлопчиків подали заяву до поліції.

У телефонній розмові з подругою донька бізнес-вумен підтвердила факт стрілянини. Однак сама підприємниця заявляє, що ніхто, мовляв, нічого не бачив, а слова дітей – то брехня. При цьому вона також написала заяву до поліції за наклеп та публікацію аудіозапису з голосом її доньки без дозволу.

Відомо, що підприємниця Ірина Оглу – вдова померлого президента Федерації боксу Житомирської області та колишнього кримінального авторитета Павлограда Руслана Оглу. Відтак кореспонденти Суспільне Житомир відправили запит до головного управління Нацполіції в Житомирській області, аби дізнатися, чи були зареєстровані заяви учасників події та чи внесені дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Будьте першим, хто прокоментував "Орендаторку ставка на Житомирщині звинувачують у стрілянині по дітям"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*