Отець Богдан: «Церква проти привілеїв для сексуальних меншин!»

Лише близько 100 серед 550 храмів Московського патріархату Житомирщини не підтримують створення Української Єдиної Помісної Церкви – заявив отець Богдан Бойко, настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору УПЦ КП. Є ще одна проблема, яка хвилює церкву найдужче: стан української родини.

Під час сесії Житомирської міської ради о. Богдан представив звернення щодо проблем інституту сім’ї. Під документом підписались всі очільники церков та деякі громадські організації. Звернення стосується плану дій з реалізації національної стратегії у сфері прав людини, яку Кабінет Міністрів  України затвердив на період до 2020 року. Оскільки деякі положення цих дій є суперечливими, вони несуть загрозу національній безпеці держави та єдності українського суспільства, вважає о. Богдан.

Це стосується, зокрема, положень щодо надання окремих прав та привілеїв представникам сексуальних та гендерних  меншин. Отець Богдан власноруч відшукав на просторах інтернету досить цікаві настанови щодо виховання дітей, які  покликані стирати гендерні відмінності ще з раннього віку.

«Наприклад немає хлопця, немає дівчини, є «воно». Навіть сьогодні іде мова про те, що ми не повинні маленьку дитину одягати в одежу хлопчика, в синє, дівчинку в інше. Також хлопчик повинен нібито бавитись іграшками для дівчаток і навпаки…» ─ ділиться враженнями від прочитаного настоятель Свято-Михайлівського собору.

Звернення щодо захисту сім’ї буде подано до Президента, Кабінету Міністрів,Верховної Ради та Ради національної безпеки та оборони. «Ми за сім’ю! Я розумію, ми повинні всіх поважати і працювати так в державі, щоб якісь ті недоліки, які є в суспільстві, вони виправлялися…» ─ коментує отець Богдан.

Окрім того, Житомир стане першим містом України, яке подасть звернення до Вселенського Патріарху про надання помісності Українській Православній Церкві. Отець Богдан розповів, що лише невелика частина церков Московського Патріархату незгодні зі створенням Помісної Церкви. Він вважає, що не всі ЗМІ надають правдиву інформацію з цього приводу.

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Отець Богдан: «Церква проти привілеїв для сексуальних меншин!»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*